Новини и обяви от региона

Потребителски рейтинг: 0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

„Янтра Габрово“ - ОФК „Павликени“ 3:2

Три минути не достигнаха на отбора на ОФК „Павликени“ да спечели точка при гостуването на „Янтра Габрово“ в среща от 20-ия кръг на първенството в Северозападната „В“ аматьорска футболна група. Първите 20 минути на мача бяха равностойни, като гостите имаха възможност да поведат, но Светлин Стоянов от непосредствена близост стреля над вратата. Секунди по-късно „Янтра“ излезе напред с попадение на Мирослав Косев, който след самостоятелна акция стреля технично покрай вратаря за 1:0. В 31-вата минута Косев изработи и пряк свободен удар на удобна позиция пред границата на наказателното поле. Пламен Кожухаров изпълни добре фала и въпреки че Мирослав Киров успя да стигне до топката, тя все пак се оплете в мрежата му за 2:0.

През втората част отборът на „Янтра“ направи две безобразни грешки в защита в рамките на по-малко от минута и позволи на Димитър Кушев да реализира два бързи гола за 2:2.
Веднага след изравняването Димитър Димитров направи глупост и си изпроси втори жълт картон за нарушение в центъра, което спря устрема на павликенчани, оставяйки гостите с човек по-малко на терена в 73-ата минута. „Янтра“ дочака своя момент и три минути преди края реализира победно попадение. След центриране от ъглов Ивайло Иванов свали топката с глава и Мартин Ангелов с удар от десетина метра опъна мрежата за 3:2.